news/210315125529Luxury-Villa-Iran.jpg

(1399)     ویلا سازی بسیار لوکس
ویلا در واقع به ساختمانی گفته می شود که از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد. در حالت کلی و در ویلا سازی بسیار لوکس ،این ویلاها معمولا در اطراف شهرها و در جاهای سرسبز و خوش آب و هوا ساخته می شوند. مکان های اطراف ویلا ها معمولا آرام و ساکت هستند و در واقع هدف از این انتخاب این مکان ها دور بودن از هیاهوی شهری است. ویلا ها به طور کلی از نظر ساخت و ساز به دو دسته ی کلاسیک و مدرن تقسیم می شوند که هر کدام از این سبک ها دارای ویژگی های خاص خود می باشند.

در ویلاسازی در هر کدام از این سبک ها می توان از بهترین و لوکس ترین مصالح موجود در بازار استفاده نمود تا ویلایی با مشخصه های متمایز را ساخت. در حقیقت، به سشاخت و ساز ویلاهایی که با بالاترین و درجه ی یک ترین مصالح ساخته شوند و از بهترین طراحی های داخلی و خارجی بهره مند باشند ویلاسازی بسیار لوکس گفته می شود.

در ویلاسازی بسیار لوکس از بهترین و منحصر به فرد ترین طراحی ها استفاده می شود که به طور کلی این طراحی با در نظر گرفتن تمام عوامل مربوط به ویلاسازی است. در ساخت این ویلاها از مجرب ترین معمارها استفاده می شود. تا بهترین طراحی را اجرا نمایند. در حقیقت، می توان گفت که طراحی ویلا یکی از مراحل مهم می باشد و یکی از دلایل مهم بودن طراحی در ویلاسازی به ویژه ویلا سازی بسیر لوکس این است که باید ایده ها و مفاهیم منحصر به فردی در آن خلق و آفریده شوند تا کاملا سازه ی منحصر به فرد و خاصی به نظر برسد.